ووکامرس

محصولات برای فروش

محصولاتی با قیمت فروش

تلفن تحت شبکه آلکاتل مدل کنفرانس 1850

۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان
اگر قصد خرید تلفن تحت شبکه برای استفاده در اتاق های کنفرانس و جلسه را دارید، تلفن تحت شبکه آلکاتل مدل کنفرانس 1850 یک انتخاب ایده آل برای شما خواهد بود.

تلفن تحت شبکه پلیکام مدل SoundPoint IP450

۲,۰۰۰,۰۰۰ تومان
گوشی تلفن تحت شبکه پلیکام مدل SoundPoint IP450 مدل متوسط گوشی های تلفن پلیکام (Polycom) با صدای HD است که کیفیت صدای بسیار خوبی دارد.

تلفن تحت شبکه گرند استریم GXP1628

۱,۹۱۱,۰۰۰ تومان
تلفن تحت شبکه گرند استریم GXP1628 ، تلفنی است که قصد داریم، در مورد  آن، به عنوان یکی از بهترین و زیباترین تلفن های تحت شبکه، مطالبی را ارائه دهیم.

تلفن تحت شبکه گرنداستریم مدل GXP1615 با همراه اکانت SIP

۱,۳۰۱,۰۰۰ تومان
تلفن تحت شبکه گرنداستریم مدل GXP1615 با همراه اکانت SIP یکی از پرفروش ترین تلفن های آی پی در رده کارشناسی است. که کیفیت و پایداری بسیار خوبی دارد. با ما در ادامه توضیحات همراه باشید.

تلفن تحت شبکه گرنداستریم مدل GXP1625 با دو اکانت SIP

۱,۴۸۹,۰۰۰ تومان
تلفن تحت شبکه گرنداستریم مدل GXP1625 با دو اکانت SIP از مدل های میان رده برند گرند استریم است. گوشی تلفن آی پی Grandstream GXP1625 دارای دو اکانت سیپ است. و قابلیت پشتیبانی از POE، صدای HD، پروتکل های TLS و SRTP و همچنین کنفرانس سه طرفه را دارد.

تلفن تحت شبکه یالینک مدل SIP-VP59

۱۷,۴۷۰,۰۰۰ تومان
تیم فنی لیمانت قصد دارد تا در مورد تلفن تحت شبکه یالینک مدل SIP-VP59 صحبت کنند. پس با ما در ادامه این مطلب همراه باشید.

تلفن کنفرانس تحت شبکه یالینک مدل CP930W-Base

۱۳,۵۵۰,۰۰۰ تومان
تلفن کنفرانس تحت شبکه یالینک مدل CP930W-Base محصول شرکت یالینک یک راهکار کنفرانس صوتی مدرن و کامل است. با ما در ادامه همراه باشید.

روتر سیسکو مدل 1841

۱,۶۹۰,۰۰۰ تومان
روتر سیسکو مدل 1841 از کارت‌های مخصوص Voice و کارت های Network-Module پشتیبانی نمی کند، همچنین این روتر مناسب برای شرکت کوچک و متوسط می باشد. با ما در ادامه همراه باشید.

روتر سیسکو مدل 1941

۳,۳۰۰,۰۰۰ تومان
روتر سیسکو مدل 1941 از روترهای سری 1900 کمپانی سیسکو می‌باشد، این روتر در شبکه‌هایی در سطح Enterprise مورد استفاده قرار می‌گیرد. با ما در لیمانت همراه باشید.

روتر سیسکو مدل ISR4331/K9

۲۹,۰۰۰,۰۰۰ تومان
روتر سیسکو مدل ISR4331/K9 از جمله روترهای با خدمات یکپارچه سری 4000 سیسکو (ISRs) می باشد و  یک پلت فرم هوشمند WAN را که قابلیت های عملکرد، امنیت و همگرایی مورد نیاز دفاتر شعب امروز را فراهم می کند، ارائه می دهد. با ما همراه باشید.

سوئیچ 16 پورت POE مارلیک تک TXE028

۳,۰۲۵,۰۰۰ تومان
سوئیچ 16 پورت POE مارلیک تک TXE028 از سری سوئیچ شبکه های PoE شرکت مارلیک تک است. که در ابعاد مناسب و وزن بسیار سبک طراحی شده است. در ادامه توضیحات همراه لیمانت باشید.

سوئیچ 16 پورت مارلیک تک TXE102

۴۸۵,۰۰۰ تومان
تیم فنی لیمانت قصد دارد تا در مورد سوئیچ 16 پورت مارلیک تک TXE102 با شما عزیزان صحبت کنند. پس در ادامه همراه ما با توضیح این محصول باشید.