تجهیزات شبکه, تکنولوژی و فناوری

فناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه HRUI

فناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه HRUI

در این مقاله قصد داریم بیشتر در مورد فناوری Poe Watchdog در سوئیچ های شبکه HRUI   بیشتر صحبت کنیم. فناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه HRUI چیزی جز قابلیتی  مناسببرای راه اندازی مجدد دستگاه IP نیست. با این فناوری می تواند به طور خودکار خرابی دوربین مدار بسته را تشخیص دهید. و دستگاه را به طور اتوماتیک راه اندازی کرد. کارشناسان لیمانت به  صورت اکید توصیه می کنند تا در هنگام نصب و راه اندازی دوربین مداربسته علاوه بر استفاده از  سوئیچ های باکیفیت مانند سوئیچ های HRUI ، تمام ملزمات و لوازم جانبی مورد نیاز را هم تامین کنید تا عملکرد دستگاه به شکل مطلوب باشد.

پشتیبانی آسان شبکه بافناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه HRUI

در این فناوری عملیاتی دستی لازم نیست. Poe Watchdog می تواند راه حل های به موقع و قابل اطمینان برای نگهداری پروژه را ارائه دهد.

فناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه HRUI -1

Poe Watchdog چیست؟

فناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه HRUI  چطور اجرا می شود؟

عملکرد فناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه می تواند با استفاده از دستور “ping” (پروتکل ICMP) اجرا شود.

استفاده از دستور “پینگ” (پروتکل ICMP) درفناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه HRUI

دستور Ping در شبکه یکی از دستوراتی محیط cmd است که عمدتا از این دستور برای تست و عیب یابی در شبکه های کامپیوتری استفاده می‌شود. با استفاده از این دستور می‌توان به خوبی متوجه این موضوع شد که آیا وسیله ی دارای IP به شبکه وصل است یا نه؟

دستور “پینگ” (پروتکل ICMP)

دستور پینگ از جمله دستورات پرکاربرد و مهم در دنیای شبکه کامپیوترهاست.  در این فناوری با ارسال دستور پینگ به  وسیله دارای IP  عمل می کند. در صوتی که پاسخی را در مدت زمان مشخص دریافت نکرد؛ با Reboot کردن مجدد دستگاه متصل به سوئیچ، برق را وصل می کند. این قابلیت همچنین در صورت عدم راه اندازی دستگاه IP پس از چندین Restart، به صورت اتوماتیک غیر فعال خواهد شد.

فناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه HRUI -2

دستور Ping در شبکه برای تست ارتباط

خلاصه کارآیی فناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه HRUI

عملکرد فناوری Poe Watchdog جایگزین انسانی می شود. با استفاده از فناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه، دستگاه بدون دخالت  انسان، دارای چرخه ی راه اندازی برق است.  بدلیل سریع انجام شدن این کار غالباً، کاربران حتی متوجه از کار افتادن دوربین تحت شبکه خود نمی شوند.

فناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه HRUI -3

عملکرد فناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه

فعال کردن فناوری Watchdog در سوئیچ شبکه HRUI

فعال کردن این ویژگی در سوئیچ شبکه HRUI بسیار ساده است و به صورت بعبارتی Plug and play است.

فناوری Poe Watchdog در سوئیچ شبکه HRUI -4

فناوری Watchdog در سوئیچ شبکه HRUI

 

لیمانت، عرضه کننده سوئیچ های شبکه

هدف لیمانت، رضایت مشتری است. با توجه به بازار تلفن های تحت شبکه، و سوئیچ های شبکه لیمانت سعی در تهیه تجهیزات مناسب این بازار دارد. تجهیزاتی مانند تلفن. و روتر و سوئیچ سیسکو، ما در شرکت لیمانت، عرضه کننده انواع و اقسام تجهیزات در حوزه شبکه و مخابرات هستیم. و همواره سعی می‌کنیم. با تخفیف های شگفت انگیز در بازار رقابتی فروش تجهیزات شبکه به بهترین نحو عمل کنیم. ما در لیمانت، چند مدل تلفن تحت شبکه و سوئیچ شبکه بسیار مناسب و کارا از برندهای مختلف داریم. شما می توانید با مراجعه به صفحه محصول آنها، ویژگی‌ها و مشخصاتشان را به طور کامل بررسی کنید. و در صورت تمایل به خرید آنها اقدام کنید.

 

ارتباط با لیمانت

همچنین اگر نیاز به مشاوره در زمینه خرید محصولات لیمانت دارید. می توانید با همکاران ما در قسمت فروش ارتباط برقرار کنید. همکاران ما در قسمت فروش در هفت روز هفته و از طریق ایمیل، فضای مجازی و شبکه های اجتماعی که کلیه آنها در برگه شبکه‌های اجتماعی ما است. همواره پاسخگوی سوالات، نظرات، پیشنهادات و انتقادات شما هستند. بسیار خوشحال خواهیم شد.

اگر بتوانیم در هنگام خرید تجهیزات شبکه مشاوره های لازم را به شما بدهیم. تا بهترین محصولات و تجهیزات را برای شبکه مورد نظر خود در کسب و کارتان ایجاد کنید. در مورد تلفن های تحت شبکه هم سوالات خود را مطرح کنید. شما می توانید در پایین همین مقاله، نظرات خود را ابراز کنید. ما منتظر شما هستیم. کارشناسان لیمانت پاسخگوی شما خواهند بود.

تماس با ما

منتظر مقالات بعدی ما باشید. در صورت نیاز برای خرید و مشاوره با همکاران ما در ارتباط  باشید. یکی از اهداف مجموعه لیمانت راهنمایی شما عزیزان برای خرید بهتر است.

پست های مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *