اطلاعات خرید

زمان تحویل نهایتا تا 3 روز کاری است.

پس از سفارش ، همکاران در قسمت فروش، مراحل مختلف سفارش را به صورت ایمیل به اطلاع شما می‌رسانند. ما در کمترنن زمان ممکن، کالا را برای شما ارسال میکنیم. هر روز از ساعت 9 تا 17 پاسخگوی شما خواهیم بود. در صفحه تماس با ما اطلاعات  کامل ارتباطی نوشته شده است. 

بله. شما برای سفارشات خود در اسرع وقت فاکتور همراه با جزئیات را از واحد فروش دریافت خواهید کرد.

هزینه پست با مشتری است.

لیمانت اطمینان میدهد که تمام قوانین و مقررات حفظ حریم خصوصی به طور کامل  رعایت میشود. 

اطلاعات پرداخت

شما پس از انتخاب هر محصول از فروشگاه، می توانید با مراجعه به سبد خرید، وضعیت محصول و یا محصولات را از نظر قیمت و تخفیف ها مشاهده کنید و جمع کل هزینه خود را بررسی کنید. پرداخت وجه به صورت اینترنتی است. 

اطمینان میدهیم این اتفاق در لیمانت نخواهد افتاد اما اگر هم چنین اتفاق نادری رخ داد، شما  میتوانید به راحتی محصول را مرجوع کنید. کافی است در زمان پیشنهادی خودتان، محصول را به پیک تحویل دهید. پس از دریافت محصول توسط لیمانت، و برررسی علت مرجوعی، مبلغ پرداخت شده نیز به حساب خریدار واریز میشود. شیوه حمل بر عهده پیک است و ما به بهترین و ایمن ترین شکل ممکن این کار را انجام میدهیم. 

بله شما می توانید نهایتا تا 2 ساعت پس از سفارش، این کار را انجام دهید. روند استرداد وجه پس از یک روز کاری و از طریق کارت به کارت انجام میشود. هر گونه فسخ خدمات نیز با هماهنگی لیمانت  انجام خواهد شد. 

منظور تمام مراحل از ثبت سفارش تا مرحله تحویل به مشتری است که در قسمت  سفارشات من به تفصیل اطلاع رسانی خواهد شد. علاوه بر این خدمات پس از فروش محصولات هم برای مشتریان در نظر گرفته شده است. 

شما می توانید شکایات خود را از طریق ایمیل لیمانت ثبت بفرمایید.