اعضای تیم لیمانت

اعضای تیم حرفه ای ما

جمعی از بهترین های حوزه کسب وکارهای اینترنتی در زمینه مخابرات و شبکه

لیمانت سعی کرده است تا بهترین ها را در کنار یکدیگر جمع کند.
برای هر چه بهتر کردن خدمات و محصولاتی که نیاز اصلی  همه کسب و کارهای کوچک و بزرگ است. بدون شک در حال حاضر اصلی ترین نیاز در سازمان ها و شرکت ها، ارتباطات درون سازمانی است.  ما در لیمانت با تهیه تجهیزات ویپ ، این خلا را برای شما پر میکنیم.
استفاده از جوانانی خلاق، با ایده هایی نو و جذاب در حوزه کسب و کارهای اینترنتی، یکی از اصلی ترین ویژگی های همکاران ما در لیمانت است.

ما در لیمانت ، در محیطی شاد و صمیمی و دوستانه، در صدد هستیم تا بهترین و باکیفیت ترین محصولات و خدمات را در حوزه شبکه و مخابرات به دست صاحبان کسب و کارها و مشاغل مختلف در سطح کشور برسانیم.

 تیم ما در لیمانت

جمعی از بهترین های فارغ التحصیلان کشور در حوزه کامپیوتر و برق

مهندس محسن بهارلوئی مدیرعامل و بنیانگذار  لیمانت است. ایشان با توجه به تخصصی که هم در رشته برق و هم در حوزه کامپیوتر دارند، با آشنایی کامل با تمام حوزه های مخابراتی و شبکه، لیمانت را بر مبنای خدمات بهتر به مشتری تاسیس کردند. ازجمله مهارتها، تخصص‌هاو تواناییهای ایشان می‌توان به  CCNA Security، CCNA، CCNP، Network+، Cisco ، MikroTik،   MCSE،  NGN، PLC SIEMENCE، پایتون، مخابرات نوری و مخابرات سیار است. ایشان پروژه های مختلفی در کشور عزیزمان ایران در حوزه شبکه و مخابرات داشته اند.

مهندس علی یونسی، به عنوان دیجیتال مارکتر و کارشناس تولید محتوای لیمانت، همواره با ارائه بهترین مقالات و کاربردی ترین موضوعات در حوزه فناوری اطلاعات، برق و مخابرات و تمام جنبه های سخت افزار و نرم افزار کامپیوتر، بهترین راهنمایی‌ها و مشاوره‌ها را برای شما عزیران به رشته تحریر در می آورد. مهندس اسدی به عنوان استراتژیست  محتوا با تسلط بر انواع مختلف CMS و SEO و CONTENT DIGITAL MARKETING،  هدف خود را ارتقای بستر  اینترنتی برای بازارهای ایرانی و افزایش فروش محصولات در حوزه مخابرات و شبکه با جدیدترین متدهای فناورانه روز دنیا می‌داند.

mr.asadi

علی یونسی

متخصص دیجیتال مارکتینگ و معاون مدیر عامل
mr.baharlo

محسن بهارلویی

مدیر عامل و موسس شرکت
نمونه کار های تیم ما را مشاهده کنید

03. آخرین پروژه های تیم ما

سعی ما بر این است همیشه جز بهترین ها باشیم

 

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان

 
team-member-alt3-1-small

باعلی پیر مردایان – بهینه سازی