مشاهده همه 9 نتیجه

اینجکتور POE اچ ار یو ای مدل HR-2410 جهت محصولات Mikrotik

تماس بگیرید
اینجکتور POE اچ ار یو ای مدل HR-2410  یک قطعه ای الکتریکی  مناسب برای دوربین مداربسته  تحت شبکه است  که فروشگاه لیمانت عرضه کننده آن است.

اینجکتور POE اچ ار یو ای مدل HR-4810

تماس بگیرید
اینجکتور POE اچ ار یو ای مدل HR-4810 ، یکی دیگر از محصولات مناسب  برای دوربین مداربسته IP است که دارای دو پورت RJ45 با سرعت انتقال دیتا ۱۰۰ Mbp/s/10 (اکتیو)  است. با ما همراه باشید.

اینجکتور POE اچ ار یو ای مدل HR-FB-48V0.5A

۲۱۷,۸۰۰ تومان
اینجکتور POE اچ ار یو ای مدل HR-FB-48V0.5A دارای دو پورت RJ45 با سرعت انتقال دیتا ۱۰۰ Mbp/s/10 (اکتیو) است. با ما در لیمانت همراه باشید.

اینجکتور POE اچ ار یو ای مدل HR-FB-48V1A

۲۴۲,۰۰۰ تومان
اینجکتور POE اچ ار یو ای مدل HR-FB-48V1A محصولی از تجهیزات شبکه ای است که در ابعاد ۸۸ × ۲۵ ×۴۰ میلی متر و وزن ۲۰۰ گرم توسط شرکت چینی HRUI تولید شده است. با استفاده از این وسیله میتوان برق دستگاه‌هایی در نقش PD را بدون نیاز به کابل کشی تنها با همان کابل کشی شبکه تامین کرد. این آداپتور POE برای تامین برق دوربین مداربسته ( یا هر دستگاهی در نقش PD) تا ۱۰۰ متر با استاندارد IEEE 802.3af/at مناسب است و قابلیت پشتیبانی از پهنای باند تا ۱۰۰ مگابایت را دارد. گفتنی است که آداپتور POE اچ ار یو ای HR-FB-48V1A توانسته است گواهینامه های CE، FCC و RoHS را کسب نماید؛ اخذ این گواهینامه ها نشان از کیفیت این محصول است و باعث می شود طراحان شبکه در انتخاب این محصول مطمئن باشند.

اینجکتور PoE گیگ اچ ار یو ای HRUI HR-BTG-N601

۱,۲۹۲,۵۰۰ تومان
اینجکتور PoE گیگ اچ ار یو ای -BTG-N601 محصولی از تجهیزات شبکه ای است که توسط شرکت چینی HRUI تولید شده است. با ما همراه باشید.

اینجکتور PoE گیگ اچ ار یو ای HRUI HR-BTG-N901

۱,۶۳۳,۵۰۰ تومان
اینجکتور PoE گیگ اچ ار یو ای HRUI HR-BTG-N901 محصولی از تجهیزات شبکه ای است که توسط شرکت چینی HRUI تولید شده است. با ما همراه باشید.

اینجکتور PoE گیگ اچ ار یو ای HRUI HR900-AFG-N301

۵۴۵,۶۰۰ تومان
اینجکتور PoE گیگ اچ ار یو ای HRUI HR900-AFG-N301 محصولی از تجهیزات شبکه ای است. که در ابعاد ۱۸۷ mm× ۹۵mm×۴۰ mm میلی متر و وزن ۲۰۰ گرم توسط شرکت چینی HRUI تولید شده است. در ادامه با ما باشید.

اینجکتور PoE گیگ اچ ار یو ای HRUI HR900-ATG-N301

۸۹۶,۵۰۰ تومان
اینجکتور PoE گیگ اچ ار یو ای HRUI HR900-ATG-N301 محصولی از تجهیزات شبکه ای است که توسط شرکت چینی HRUI تولید شده است. با ما همراه باشید.

مبدل اترنت به فیبر نوری اچ ار یو ای HRUI HR100W-GE-25-TR

۱,۵۳۷,۸۰۰ تومان
مبدل اترنت به فیبر نوری اچ ار یو ای HRUI HR100W-GE-25-TR از دسته محصولات سوئیچ شبکه HRUI محصولی از شرکت «اچ آر یو آی» (HRUI) است که با اندازه کوچک و با وزن کم طراحی و تولید شده است.