نمایش 1–12 از 73 نتیجه

PoE Extender اچ ار یو ای HR-PE08-SV_HR-PE08-IPC

۳,۰۱۹,۰۰۰ تومان
اکستندر PoE Extender اچ ار یو ای HR-PE08-SV_HR-PE08-IPC محصولی از تجهیزات شبکه ای است که توسط شرکت چینی HRUI تولید شده است. با ما همراه باشید.

اینجکتور POE اچ ار یو ای مدل HR-2410 جهت محصولات Mikrotik

تماس بگیرید
اینجکتور POE اچ ار یو ای مدل HR-2410  یک قطعه ای الکتریکی  مناسب برای دوربین مداربسته  تحت شبکه است  که فروشگاه لیمانت عرضه کننده آن است.

اینجکتور POE اچ ار یو ای مدل HR-4810

تماس بگیرید
اینجکتور POE اچ ار یو ای مدل HR-4810 ، یکی دیگر از محصولات مناسب  برای دوربین مداربسته IP است که دارای دو پورت RJ45 با سرعت انتقال دیتا ۱۰۰ Mbp/s/10 (اکتیو)  است. با ما همراه باشید.

اینجکتور POE اچ ار یو ای مدل HR-FB-48V0.5A

۲۱۷,۸۰۰ تومان
اینجکتور POE اچ ار یو ای مدل HR-FB-48V0.5A دارای دو پورت RJ45 با سرعت انتقال دیتا ۱۰۰ Mbp/s/10 (اکتیو) است. با ما در لیمانت همراه باشید.

اینجکتور POE اچ ار یو ای مدل HR-FB-48V1A

۲۴۲,۰۰۰ تومان
اینجکتور POE اچ ار یو ای مدل HR-FB-48V1A محصولی از تجهیزات شبکه ای است که در ابعاد ۸۸ × ۲۵ ×۴۰ میلی متر و وزن ۲۰۰ گرم توسط شرکت چینی HRUI تولید شده است. با استفاده از این وسیله میتوان برق دستگاه‌هایی در نقش PD را بدون نیاز به کابل کشی تنها با همان کابل کشی شبکه تامین کرد. این آداپتور POE برای تامین برق دوربین مداربسته ( یا هر دستگاهی در نقش PD) تا ۱۰۰ متر با استاندارد IEEE 802.3af/at مناسب است و قابلیت پشتیبانی از پهنای باند تا ۱۰۰ مگابایت را دارد. گفتنی است که آداپتور POE اچ ار یو ای HR-FB-48V1A توانسته است گواهینامه های CE، FCC و RoHS را کسب نماید؛ اخذ این گواهینامه ها نشان از کیفیت این محصول است و باعث می شود طراحان شبکه در انتخاب این محصول مطمئن باشند.

اینجکتور PoE گیگ اچ ار یو ای HRUI HR-BTG-N601

۱,۴۱۹,۰۰۰ تومان
اینجکتور PoE گیگ اچ ار یو ای -BTG-N601 محصولی از تجهیزات شبکه ای است که توسط شرکت چینی HRUI تولید شده است. با ما همراه باشید.

اینجکتور PoE گیگ اچ ار یو ای HRUI HR-BTG-N901

۱,۷۹۳,۰۰۰ تومان
اینجکتور PoE گیگ اچ ار یو ای HRUI HR-BTG-N901 محصولی از تجهیزات شبکه ای است که توسط شرکت چینی HRUI تولید شده است. با ما همراه باشید.

اینجکتور PoE گیگ اچ ار یو ای HRUI HR900-AFG-N301

۷۳۶,۵۰۰ تومان
اینجکتور PoE گیگ اچ ار یو ای HRUI HR900-AFG-N301 محصولی از تجهیزات شبکه ای است. که در ابعاد ۱۸۷ mm× ۹۵mm×۴۰ mm میلی متر و وزن ۲۰۰ گرم توسط شرکت چینی HRUI تولید شده است. در ادامه با ما باشید.

اینجکتور PoE گیگ اچ ار یو ای HRUI HR900-ATG-N301

۹۸۵,۶۰۰ تومان
اینجکتور PoE گیگ اچ ار یو ای HRUI HR900-ATG-N301 محصولی از تجهیزات شبکه ای است که توسط شرکت چینی HRUI تولید شده است. با ما همراه باشید.

دستگاه PVR اچ ار یو ای HRUI HR100-POC-4VPR

۱,۰۷۸,۰۰۰ تومان
دستگاه PVR اچ ار یو ای HRUI HR100-POC-4VPR یک قطعه ای الکتریکی می باشد که مناسب برای دوربین مداربسته IP می باشد که دارای دارای ۴ خروجی BNC برای اتصال به دستگاه ضبط DVR و XVR و ۴ ورودی کابل شبکه RG45 است.

سوئیچ 16 پورت POE مارلیک تک TXE028

۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان
سوئیچ 16 پورت POE مارلیک تک TXE028 از سری سوئیچ شبکه های PoE شرکت مارلیک تک است. که در ابعاد مناسب و وزن بسیار سبک طراحی شده است. در ادامه توضیحات همراه لیمانت باشید.

سوئیچ 16 پورت مارلیک تک TXE102

۴۷۵,۰۰۰ تومان
تیم فنی لیمانت قصد دارد تا در مورد سوئیچ 16 پورت مارلیک تک TXE102 با شما عزیزان صحبت کنند. پس در ادامه همراه ما با توضیح این محصول باشید.